تزریق فیلر بینی در اندیشه

تاثیر تزریق فیلر بینی در بینی های استخوانی و گوشتی

بسیاری از افرادی که به هر دلیلی نمی توانند از جراحی برای رفع عیوب بینی خود استفاده کنند به سراغ روش های دیگر مانند تزریق فیلر بینی در اندیشه می روند.

بینی یکی از مهم ترین اندام صورت است که نقش زیادی در زیبایی چهره دارد. امروزه ایجاد تغییرات در بینی با استفاده از روش های مختلفی رواج پیدا کرده است. تزریق فیلر بینی نیز یکی از روش های موفق و ایمن و البته موقت و غیر تهاجمی برای از بین بردن عیوب موجود در شکل ظاهری بینی می باشد. افراد می توانند با استفاده از تزریق فیلر نوک دماغ خود را به سمت بالا هدایت و تیغه بینی را صاف کنند. همچنین می توان با استفاده از این روش برجستگی های اطراف بینی را برطرف و سطح آن را یکنواخت کرد. از روش تزریق فیلر برای بینی هایی که دارای انحراف و شکستگی هستند نیز استفاده می شود. استفاده از این روش با دردی همراه نیست و هیچ برشی در بینی انجام نمی گیرد. این روش دارای عوارض بسیار کمی می باشد و ایجاد کمی التهاب و قرمزی در روی پوست بینی طبیعی است.

فیلر تزریق شده به بینی می تواند شامل اسید هیالورونیک و یا کلسیم هیدروکسی باشد. این فیلرها طبیعی هستند و به مرور زمان جذب بدن می شوند. این فیلرها می توانند به خوبی پوست بینی را مرطوب نمایند و چین و چروک های آن را نیز از بین ببرند. افرادی که قصد تزریق فیلر در بینی خود را دارند ابتدا باید تحت معاینه پزشک قرار گیرند تا او از نتیجه گیری حتمی این روش مطمئن شود. تزریق فیلر یک عمل حساس است چون در صورت به وجود آمدن کوچکترین خطا بینی شکل نامتقارنی به خود می گیرد. کلینیک زیبایی ویکتوریا یکی از مراکز زیبایی است که با استفاده از مواد سالم و ماندگار و همچنین کادری مجرب در برطرف کردن عیوب صورت تلاش می کند. این کلینیک دارای بهترین متخصصان برای مشاوره در زمینه ارائه خدمات زیبایی صورت از جمله تزریق فیلر بینی در اندیشه می باشد.

تزریق فیلر بینی در اندیشه
لوگو مشکی کلینیک زیبایی ویکتوریا

تزریق فیلر بینی در اندیشه

اطلاعات تماس کلینیک زیبایی ویکتوریا

شماره تماس: 65567056 021
شماره واتساپ: 09101934157

تماس با کلینیک ویکتوریا

تزریق فیلر بینی گوشتی در اندیشه

تزریق فیلر بینی در اندیشه

برای تزریق فیلر در هر دماغی با هر شکل و شمایلی ابتدا باید به پزشک مراجعه کرد. پزشک بینی را معاینه و در جهات مختلف از بینی عکسبرداری می نماید تا نقاط تزریق و میزان فیلر تزریقی را تعیین کند. بسیار از افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند به سراغ استفاده از این روش می روند. برای اصلاح فرم بینی های گوشتی باید از یک متخصص کاربلد کمک گرفت تا او در چند جلسه مختلف به تزریق فیلر بینی بپردازد. بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم و غضروفی هستند و نمی توان از نتیجه گیری مثبت تزریق فیلر در آنها مطمئن شد. به طور کلی فیلر نوعی ماده حجم دهنده و برجسته کننده می باشد.

به همین دلیل برای کوچک کردن بینی های گوشتی بزرگ بهتر است از روش های دیگر مانند جراحی و یا از کرم های کوچک کننده بینی، لیزر و تزریق آنزیم استفاده کرد. گفتنی است کرم های کوچک کننده بینی سلول های پوست بینی را وادار به تحرک و چربی سوزی می کنند. گفتنی است که روش تزریق فیلر فقط می تواند به رفع مشکلات جزئی بینی های گوشتی کوچک کمک کند و هیچ تاثیری در کوچک کردن بینی نخواهد داشت.

تزریق فیلر بینی استخوانی در اندیشه

کسانی که دارای بینی استخوانی هستند، می توانند از نتیجه مثبت استفاده از تزریق فیلر بینی مطمئن باشند. بینی های استخوانی دارای پوستی نازک هستند و نتیجه تزریق فیلر به خوبی در آنها آشکار می شود. این بینی ها اصولا دارای قوز می باشند و نوک بینی نیز کمی افتادگی دارد. پزشکان با استفاده از تزریق فیلر در قسمت بالا و پایین قوز، بینی را صاف می کنند و نوک افتاده آن را نیز با تزریق مناسب به سمت بالا هدایت می نمایند. با تزریق فیلر می توان بینی استخوانی کوچک را بزرگ تر کرد تا با دیگر اعضای صورت هماهنگ شود. تزریق فیلر به خوبی می تواند انحراف موجود در بینی های استخوانی را نیز از بین ببرد. قابل ذکر است که از بین رفتن بافت بینی و عفونت از عوارض سپردن کار تزریق فیلر بینی به افراد بی تجربه می باشد.

تزریق فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد؟

نتیجه مثبت تزریق فیلر بینی بعد از گذشت یک ماه قابل مشاهده است. اما همانطور که اشاره شد ماده تزریق شده در بینی طبیعی است و بعد از مدتی جذب بدن می شود. با این وجود شرایط بیمار، نوع آناتومی بینی او و همچنین نوع فیلر می تواند میزان ماندگاری فیلر بینی را مشخص کند. اما به طور معمول ماندگاری آن شش ماه است و طی 12 تا 18 ماه بعد نیز به طور کلی اثر آن از بین می رود. به همین دلیل افراد باید با توجه به نظر پزشک هر چند ماه نسبت به تزریق مجدد فیلر اقدام کنند تا تاثیرات آن بر بافت بینی حفظ شود.

برخی از پزشکان به جای استفاده از فیلر اسید هیالورونیک و هیدروکسی کلسیم از یک ژل برای تزریق استفاده می کنند. ماندگاری این ژل بسیار بیشتر است. اما این ژل ممکن است سبب ایجاد عفونت در ناحیه تزریق شده شود. قابل ذکر است که مراقبت های قبل و بعد از ترزیق نیز می توانند در مدت زمان ماندگاری تزریق فیلر تاثیرگذار باشند. مرطوب نگهداشتن محل تزریق و استفاده از یک رژیم غذایی مناسب تاثیرگذاری خوبی در ماندگاری این روش دارند.

درمان نوک بینی

تزریق فیلر بینی بعد از عمل

گاهی اوقات افراد بعد از عمل جراحی به نتیجه دلخواه نمی رسند. بینی افراد بعد از انجام عمل جراحی ممکن است دارای اشکالات جزئی مانند برآمدگی، فرورفتگی و عدم تقارن باشد. به همین دلیل بینی نیاز به ترمیم دوباره پیدا می کند. این افراد به جای اینکه دوباره بینی خود را جراحی کنند، می توانند از روش تزریق فیلر بینی استفاده کنند. البته استفاده از این روش باید با توجه به نظر جراح صورت بگیرد. زیرا بعد از جراحی، باید مدت زمانی صبر کرد تا بینی شکل طبیعی خود را به دست بیاورد. افراد در صورت استفاده از روش تزریق فیلر باید بدانند که این روش دائمی نیست. اما تزریق مجدد فیلر در فواصل معین و کوتاه می تواند سبب ایجاد یک بافت در زیر پوست شود و رضایت افراد را جلب کند.

رفع برجستگی اطراف بینی

نمونه کارهای کلینیک ویکتوریا

لوگو مشکی کلینیک زیبایی ویکتوریا

تزریق فیلر بینی در اندیشه

اطلاعات تماس کلینیک زیبایی ویکتوریا

شماره تماس: 65567056 021
شماره واتساپ: 09101934157

تماس با کلینیک ویکتوریا

روش های درمان زیگیل تناسل در کلینیک زیبایی

بیماری زگیل تناسلی چیست؟ بسیاری از شما با روش های درمان زیگیل تناسل آشنا هستید.…

تزریق آنزیم بینی؛ روشی کم هزینه و کارآمد

آنزیم کوچک کننده بینی چیست؟ آیا تا به حال چیزی درباره آنزیم بینی شنیده‎اید؟ آیا…

هایفوتراپی شکم؛ روشی ایده آل برای کاهش وزن

آیا هایفوتراپی می تواند به کاهش اندازه شکم کمک کند؟ تاکنون چقدر برای کاهش وزن…