هایفوتراپی در اندیشه

آشنایی با هایفوتراپی در اندیشه

هایفوتراپی در اندیشه یکی از روش های نوین برای از بین بردن چین و چروک های پوستی می باشد، از این روش برای سفت کردن پوست نواحی مختلف بدن استفاده می شود.

در این روش از انرژی فراصوت اولتراسوند برای تحریک سلول های پوست به منظور تولید کلاژن بیشتر استفاده می شود. این انرژی توسط دستگاهی به لایه میانی پوست نفوذ می کند و با گرم کردن سلول ها آنها را وادار به تولید کلاژن بیشتر می نماید. این روش جوانسازی یک روش غیر تهاجمی، بدون درد و ایمن می باشد. با استفاده از این روش پوست افراد سفت می شود و چین و چروک ها از بین می روند. افراد برای استفاده از این روش می توانند به کلینیک زیبایی ویکتوریا مراجعه کنند، این کلینیک با استفاده از کادری با تجربه و دستگاه های پیشرفته می تواند به خوبی به رفع چین و چروک نواحی مختلف بدن افراد کمک کند.

هایفوتراپی غب غب در اندیشه

بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند دارای یک لایه چربی آویزان در زیر چانه و ناحیه بالای گردن خود هستند که به آن غب غب می گویند. وجود این چربی انباشته برای خیلی از افراد آزاردهنده است به همین دلیل با استفاده از روش های مختلف مانند هایفوتراپی در اندیشه سعی به برطرف کردن آن دارند. برای استفاده از این روش پزشک ابتدا ناحیه مورد نظر را معاینه می کند و پس از اطمینان به کسب نتیجه، از امواج اولتراسوند با شوک و گرمای زیاد استفاده می نماید.

چون پوست این ناحیه از بدن ضخیم تر است شوک و مقدار گرمای استفاده شده نیز بیشتر می باشد. گرمای وارد شده سبب سوزاندن چربی ها می گردد.

پزشک با توجه به مقدار چربی این ناحیه تعداد جلسات درمانی را مشخص می کند، مدت هر جلسه بین 40 تا 70 دقیقه می باشد. نتیجه استفاده از این روش بین 4 تا 12 هفته بعد از انجام عمل قابل مشاهده است.

هایفوتراپی
لوگو مشکی کلینیک زیبایی ویکتوریا

هایفوتراپی در اندیشه

اطلاعات تماس کلینیک زیبایی ویکتوریا

شماره تماس: 65567056 021
شماره واتساپ: 09101934157

تماس با کلینیک ویکتوریا

هایفوتراپی شکم در انریشه

گاهی اوقات چربی های شکم و پهلوها با استفاده از ورزش و رژیم های سخت از بین نمی روند. با استفاده از روش هایفوتراپی می توان این چربی ها را از بین برد و شکم افتاده را سفت کرد. در این روش امواج با شدت و گرمای بالای 65 درجه سانتی گراد به صورت متمرکز برای نواحی مختلف شکم تابانده می شوند. این امواج به سرعت سلول های چربی را گرم می کنند و سبب مرگ آنها می شوند. تعداد جلسات درمانی با توجه به مقدار چربی و نوع پوست شکم مشخص می گردد. در این روش نیازی به بیهوشی نیست و پزشک کار خود را با استفاده از یک کرم بی حسی آغاز می کند. قابل ذکر است که این روش برای افرادی که دارای بیماری های عفونی و قلبی و عروقی هستند، مناسب نمی باشد.

هایفوتراپی واژینال در اندیشه

ناحیه واژینال نیز به مرور زمان بر اثر یبوست، اضافه وزن، بارداری، زایمان و بالا رفتن سن شل و افتاده می شود. افراد می توانند با استفاده از این روش جوانسازی به سفت کردن پوست این ناحیه از بدن و شادابی آن کمک کنند. برای هایفوتراپی این ناحیه از یک هندپیسی که شبیه یک استوانه است، استفاده می گردد. این هندپیسی وارد واژن می شود و با امواج خود سبب سفت و تنگ شدن واژن و برگشت خاصیت ارتجاعی آن می گردد. این روش بدون درد و خونریزی می باشد.

هایفوتراپی دور چشم

هایفوتراپی دور چشم در اندیشه

پوست اطراف چشم ها به مرور زمان دچار چین و چروک، پف، سیاهی و افتادگی می شود. با انجام هایفوتراپی می توان این مشکلات را برطرف کرد و بافت دور چشم ها را وادار به تولید کلاژن بیشتر کرد. پزشک متخصص با توجه به حساس و نازک بودن پوست دور چشم ها میزان نفوذ امواج اولتراسوند و شدت گرما را تعیین می کند تا پوست آسیب نبیند و نتیجه بهتری گرفته شود. یک مزیت مهم استفاده از این روش ماندگاری بالای آن می باشد. در صورت سپردن کار به یک فرد متخصص پوست این ناحیه خیلی زود سفت و محکم می شود و آثار جوانی در چهره مشخص می گردد.

هایفوتراپی بینی در اندیشه        

پوست بینی نیز به مرور زمان چروکیده و شل می شود. برخی افراد نیز دارای دماغ های گوشتی و بزرگ هستند. این افراد به جای استفاده از عمل های جراحی می توانند از روش هایفوتراپی استفاده کنند. این روش می تواند پوست چروکیده را صاف و دماغ های گوشتی را کوچک و جمع نماید. این روش با تحریک پوست به تولید کلاژن بیشتر، چین و چروک ها را از بین می برد و چربی های اضافی دماغ های گوشتی را می سوزاند. استفاده از این روش روی بینی های استخوانی تاثیری ندارد. این عمل به صورت سرپایی انجام می گردد و نیازی به استراحت نخواهد داشت.

هایفوتراپی برای لک صورت در اندیشه

هایفوتراپی می تواند چین و چروک های موجود در روی پوست صورت را از بین ببرد و آن را صاف کند. این روش توانایی از بین بردن لکه های پوستی که بر اثر بیماری های خاص و یا بالا رفتن سن ایجاد شده اند، را ندارد. اما در صورت صاف شدن پوست صورت و شفافیت آن، به طور حتم این لکه ها نیز کمرنگ می شوند و در موارد زیادی به مرور زمان از بین می روند. زیرا پوست کلاژن بیشتری تولید می کند و تقویت می شود.

کوچک کردن بینی با هایفوتراپی

هایفوتراپی مو در اندیشه

امروزه استفاده از این روش به منظور رشد سریع تر موهای سر و ابروها نیز رایج شده است. افراد زیادی از این روش برای تحریک پوست ابروها و سر خود به منظور تولید کلاژن بیشتر و افزایش گردش خون استفاده می کنند. در نتیجه افزایش گردش خون و تقویت پوست، موها نیز سریع تر رشد می کنند و پرپشت تر می شوند. در این روش متخصص ابتدا ژل را روی پوست قرار می دهد و با امواج اولتراسوند پوست سر را گرم می کند.

هزینه هایفوتراپی در اندیشه

هزینه هایفوتراپی نسبت به عمل های جراحی بسیار کمتر می باشد. البته عواملی همچون نوع پوست، میزان و عمق چین و چروک ها و ناحیه ای که قرار است مورد هدف قرار بگیرد نیز می توانند سبب تغییر قیمت شوند. افراد متخصص برای شروع کار ابتدا محل مورد نظر را از مواد آرایشی پاک و از کرم های بی حسی استفاده می کنند. در مرحله بعد از ژل اولتراسوند استفاده می شود و دستگاه را روی پوست قرار می دهند. سپس به مدت 20 تا 30 دقیقه پالس های الکتریکی خفیفی را به محل مورد نظر ارسال می کنند. بیماران ممکن است در هنگام هایفوتراپی کمی احساس سوزن سوزن شدن و درد داشته باشند. تورم و قرمزی پوست از عوارض کوتاه مدت استفاده از این روش است.

نمونه کارهای کلینیک ویکتوریا

لوگو مشکی کلینیک زیبایی ویکتوریا

هایفوتراپی در اندیشه

اطلاعات تماس کلینیک زیبایی ویکتوریا

شماره تماس: 65567056 021
شماره واتساپ: 09101934157

تماس با کلینیک ویکتوریا

روش های درمان زیگیل تناسل در کلینیک زیبایی

بیماری زگیل تناسلی چیست؟ بسیاری از شما با روش های درمان زیگیل تناسل آشنا هستید.…

تزریق آنزیم بینی؛ روشی کم هزینه و کارآمد

آنزیم کوچک کننده بینی چیست؟ آیا تا به حال چیزی درباره آنزیم بینی شنیده‎اید؟ آیا…

هایفوتراپی شکم؛ روشی ایده آل برای کاهش وزن

آیا هایفوتراپی می تواند به کاهش اندازه شکم کمک کند؟ تاکنون چقدر برای کاهش وزن…